O FIRMIE

ULTRAPAK. MARKA

Od początku istnienia nasza firma zrealizowała ponad 500 projektów dla odbiorców polskich i zagranicznych. Solidność dostarczanych przez nas maszyn i urządzeń oraz fachowy serwis sprawiają, że zadowoleni Klienci wracają do nas z kolejnymi projektami zapraszając ULTRAPAK do udziału w coraz to nowych inwestycjach.

ULTRAPAK SP Z.O.O.

Jako dystrybutor i importer maszyn rozlewniczych i pakujących jesteśmy Wam znani od ponad 20 lat.

Nowo powstała spółka ULTRAPAK została powołana do projektowania maszyn i linii szytych na miarę, dla niskich i średnich wydajności linii, przeznaczonych dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego, chemicznego, perfumeryjnego, farmaceutycznego i dla branży automotive. W skład naszego zespołu wchodzą m.in.: automatycy i robotycy oraz specjaliści ds. technologii budowy maszyn i przemysłu spożywczego.

 

ULTRAPAK. JAKOŚĆ

W projektowaniu i produkcji wykorzystujemy przede wszystkim powszechnie dostępne komponenty uznanych międzynarodowych liderów, takich jak Siemens, Omron, czy ABB.

Jesteśmy również otwarci na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta, jego preferencji i oczekiwań w zakresie oprogramowania i wyposażenia.

Staramy się również stosować własne intuicyjne rozwiązania, dzięki którym nasza maszyna nie tylko wypełnia stawiane przed nią zadania, ale też pozytywnie zaskakuje.

ULTRAPAK. SERWIS

Nasi Klienci otrzymują pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, także w okresie pogwarancyjnym. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę serwisową i wykwalifikowany personel zajmujący się doborem i sprzedażą nowych części zamiennych i elementów formatowych.

Ultrapak
ultrapak